poniedziałek 22 października 2018r.   imieniny: Filip, Halka, Kordula

Szukaj ogłoszenia

Praca - Specjalista ds. Obsługi Klienta i Logistyki

Kontakt 600 801 064
Dodane 2018-10-11 11:31:19

Opis

INT. Production JCS Sp. z o.o. przy ul. Okrętowej 2 w Barlinku poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta i logistyki

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość środowiska Office
  • komunikatywność oraz umiejętność skutecznego działania w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa Klientów firmy
  • analiza przychodzących zleceń Klienta i monitorowanie realizacji zamówień
  • budowanie i utrzymanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi Klientami firmy
  • uzgodnienia dotyczące transportu i organizacja wysyłek

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane mogą dostarczyć swoje CV na ul. Okrętową 2 lub przesłać ma adres mailowy: m.urban@int-production.pl