czwartek 16 sierpnia 2018r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Ambroży

Reklama

Szanowni mieszkańcy miasta i gminy Barlinek

W naszym otoczeniu spotykamy się z wieloma problemami, często mamy do czynienia z niewłaściwym załatwianiem spraw lub bezczynnością osób za nie odpowiedzialnych.

Portal www.barlinek24.pl daje wszystkim możliwość wypowiedzenia się na każdy, nawet najbardziej drażliwy temat dotyczący naszej gminy. Pytania, wypowiedzi i sugestie będą publikowane na stronie internetowej, przedstawiane pisemnie Burmistrzowi i Radzie Miejskiej.

Postaramy się, aby na każde pytanie odpowiedziała kompetentna osoba. Pytania do Rajców będziemy publicznie zadawali na posiedzeniach Rady, a w innych sprawach uzyskamy w waszym imieniu odpowiedź z Ratusza. Zachęcamy do zadawania pytań.

Poruszając trudne tematy, przedstawiając własne pomysły, krytykując nieudolność czy bezmyślność dbamy w gruncie rzeczy o „Nasz Barlinek”.

Anonimów nie publikujemy.
Redakcja www.barlinek24.pl

 

Pytania do Rajców

 Odpowiedzi Rajców

 1

 pytanie (pdf)

odpowiedź (pdf) 

 2

 pytanie (pdf)

odpowiedź (pdf)

 

 

Komentarze  

+5 #15 Marceli 2018-07-16 11:55
wiem, że wakacje i słońce w głowę pali, ale czy szanowni rajcowie, jako organ nadzorczy z ramienia cierpliwego suwenera, wiedzą kiedy zakończy się nierówna batalia na sławetnym rondzie banku polskiego? Zastanawiam się usilnie, czy ktokolwiek nad tym chaosem panuje. Problem nierozwiązany od 8!!!!! miesięcy, że aż wstyd. Może trzeba zmienić prezesa sławnej z bankowości spółki to może coś uda się zakończyć?
Czy rada zna koszty 8-miesięcznego zajęcia pasa drogowego z powodu niekończącej się awarii, kto za to płaci i dlaczego bedzie to w cenie wody?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #14 Guest 2018-07-01 20:22
Witam,
kiedy w końcu polica zrobi porządek z parkującymi pojazdami na drodze dojazdowej do Lidla. Stojące pojazdy blokują bezpieczny dojazd do sklepu.
Pozdrawiam!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #13 Guest 2018-06-10 16:06
Mam pytanie do PANA Burmistrza i Radnych . Czy mieszkańcy Ul. Poziomkowej doczekają się kanalizacji burzowej i remontu tejże ulicy. Jest nas za mało aby starać się o budżet obywatelski a podatki płacimy i zasługujemy na poważne traktowanie. Przy obecnych anomaliach pogodowych boimy się ze nas zaleje.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #12 samarytanin 2018-05-31 16:36
Witam
Mam pytanie czy można robić fotki, (fejsiki) na przystani sztorm. Dziś byłem wyproszony z przystani sztorm za to że chciałem zrobić sobie razem z żoną na pamiątkę fotkę nic złego nie zrobiłem kulturalnie zachowałem a pan z byłego bostiru nas wyprosil DLACZEGO????? Jacek z Poznania
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #11 Guest 2018-05-24 10:48
PYTANIE do władz Gminy Barlinek co dalej z Osp Barlinek ?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #10 Guest 2018-05-12 11:36
Szanowny panie burmistrzu zwracam się z pytaniem kiedy zostaną zainstalowane lampy w miejscowości Słowicze oraz ile będziemy czekać na doraźny remont drogi do naszej miejscowości lub ile podań musi wpłynąć aby zobaczyć jakiś remont.Nie żądamy asfaltu tylko niech Gmina na bieżąco 2-3 razy w roku zasypuje dziury jakimś tłuczniem w zupełności to wystarczy
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #9 Guest 2018-02-21 22:12
Szanowny Panie Burmistrzu, Górny Taras, ale i miasto ciągle zatruwane jest przez Hacon który wytapiając swoje żeliwo używa wysoko toksycznie- szkodliwych komponentów-tpoliwa. Ten smród ( WWA ) jest szkodliwy dla naszego zdrowia, ciągle chorujemy. Uprzejmie proszę o odpowiedź, czy wyziewy odlewni Hacon są szkodliwe dla naszego zdrowia kiedy? oraz czemu Gmina nic nie robi w kierunku zahamowania w Haconie tej szkodliwej dla zdrowia metody wytopu żeliwa i godzi się na zatruwanie środowiska. Sprawa bardzo pilna !!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #8 lukasz80 2018-01-28 12:18
Zwracam się z bardzo ważnym pytaniem .Mianowicie chodzi mi o brudne klosze lamp w całym mieście(rynek , parki ,ulice).Dlaczego te klosze nie są myte , czyszczone .Przecież te lampy dają mniej światła i wyglądają bardzo nieestetycznie . Korzystając z okazji miasto mogło by pomyśleć o zakupie żarówek energooszczędnych. Z poważaniem mieszkaniec Barlinka od 53 lat.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #7 magdaia 2018-01-10 19:38
A jednak Marii Sklodowskiej Curie w tym roku :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #6 Marceli 2018-01-05 18:45
Cytuję magdaia:
Kiedy doczekamy sie nawierzchni na ul.Marii Sklodowskiej Curie?

ja bym odpowiedział tak: DOPIERO JAK UTWARDZĄ POZIOMKOWĄ - jakaś kolejka obowiazuje, w końcu Oni (ta Poziomkowa) czekają już 40 lat, a Marii C-S raptem dwa latka.
Ale aby pokrzepić serca Marii C-S - mozna poczytać coś takiego:
l.facebook.com/.../).dgip_ostateczna_lista_rankingowa_30.11.2017.pdf&h=ATMeO48msRkZHTL6NM7VFF5j3pfE83xopPpDRiPqqwU3SyDpse

gdzie pod pozycją 32 jest ta Wasza Marii C-S
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież