czwartek 21 czerwca 2018r.   imieniny: Albaniusz, Alicja, Alojzy

Reklama

Szanowni mieszkańcy miasta i gminy Barlinek

W naszym otoczeniu spotykamy się z wieloma problemami, często mamy do czynienia z niewłaściwym załatwianiem spraw lub bezczynnością osób za nie odpowiedzialnych.

Portal www.barlinek24.pl daje wszystkim możliwość wypowiedzenia się na każdy, nawet najbardziej drażliwy temat dotyczący naszej gminy. Pytania, wypowiedzi i sugestie będą publikowane na stronie internetowej, przedstawiane pisemnie Burmistrzowi i Radzie Miejskiej.

Postaramy się, aby na każde pytanie odpowiedziała kompetentna osoba. Pytania do Rajców będziemy publicznie zadawali na posiedzeniach Rady, a w innych sprawach uzyskamy w waszym imieniu odpowiedź z Ratusza. Zachęcamy do zadawania pytań.

Poruszając trudne tematy, przedstawiając własne pomysły, krytykując nieudolność czy bezmyślność dbamy w gruncie rzeczy o „Nasz Barlinek”.

Anonimów nie publikujemy.
Redakcja www.barlinek24.pl

 

Pytania do Rajców

 Odpowiedzi Rajców

 1

 pytanie (pdf)

odpowiedź (pdf) 

 2

 pytanie (pdf)

odpowiedź (pdf)

 

 

Komentarze  

+8 #13 Guest 2018-06-10 16:06
Mam pytanie do PANA Burmistrza i Radnych . Czy mieszkańcy Ul. Poziomkowej doczekają się kanalizacji burzowej i remontu tejże ulicy. Jest nas za mało aby starać się o budżet obywatelski a podatki płacimy i zasługujemy na poważne traktowanie. Przy obecnych anomaliach pogodowych boimy się ze nas zaleje.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #12 samarytanin 2018-05-31 16:36
Witam
Mam pytanie czy można robić fotki, (fejsiki) na przystani sztorm. Dziś byłem wyproszony z przystani sztorm za to że chciałem zrobić sobie razem z żoną na pamiątkę fotkę nic złego nie zrobiłem kulturalnie zachowałem a pan z byłego bostiru nas wyprosil DLACZEGO????? Jacek z Poznania
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #11 Guest 2018-05-24 10:48
PYTANIE do władz Gminy Barlinek co dalej z Osp Barlinek ?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #10 Guest 2018-05-12 11:36
Szanowny panie burmistrzu zwracam się z pytaniem kiedy zostaną zainstalowane lampy w miejscowości Słowicze oraz ile będziemy czekać na doraźny remont drogi do naszej miejscowości lub ile podań musi wpłynąć aby zobaczyć jakiś remont.Nie żądamy asfaltu tylko niech Gmina na bieżąco 2-3 razy w roku zasypuje dziury jakimś tłuczniem w zupełności to wystarczy
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #9 Guest 2018-02-21 22:12
Szanowny Panie Burmistrzu, Górny Taras, ale i miasto ciągle zatruwane jest przez Hacon który wytapiając swoje żeliwo używa wysoko toksycznie- szkodliwych komponentów-tpoliwa. Ten smród ( WWA ) jest szkodliwy dla naszego zdrowia, ciągle chorujemy. Uprzejmie proszę o odpowiedź, czy wyziewy odlewni Hacon są szkodliwe dla naszego zdrowia kiedy? oraz czemu Gmina nic nie robi w kierunku zahamowania w Haconie tej szkodliwej dla zdrowia metody wytopu żeliwa i godzi się na zatruwanie środowiska. Sprawa bardzo pilna !!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #8 lukasz80 2018-01-28 12:18
Zwracam się z bardzo ważnym pytaniem .Mianowicie chodzi mi o brudne klosze lamp w całym mieście(rynek , parki ,ulice).Dlaczego te klosze nie są myte , czyszczone .Przecież te lampy dają mniej światła i wyglądają bardzo nieestetycznie . Korzystając z okazji miasto mogło by pomyśleć o zakupie żarówek energooszczędnych. Z poważaniem mieszkaniec Barlinka od 53 lat.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #7 magdaia 2018-01-10 19:38
A jednak Marii Sklodowskiej Curie w tym roku :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #6 Marceli 2018-01-05 18:45
Cytuję magdaia:
Kiedy doczekamy sie nawierzchni na ul.Marii Sklodowskiej Curie?

ja bym odpowiedział tak: DOPIERO JAK UTWARDZĄ POZIOMKOWĄ - jakaś kolejka obowiazuje, w końcu Oni (ta Poziomkowa) czekają już 40 lat, a Marii C-S raptem dwa latka.
Ale aby pokrzepić serca Marii C-S - mozna poczytać coś takiego:
l.facebook.com/.../).dgip_ostateczna_lista_rankingowa_30.11.2017.pdf&h=ATMeO48msRkZHTL6NM7VFF5j3pfE83xopPpDRiPqqwU3SyDpse

gdzie pod pozycją 32 jest ta Wasza Marii C-S
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #5 magdaia 2018-01-04 22:29
Kiedy doczekamy sie nawierzchni na ul.Marii Sklodowskiej Curie?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #4 Marceli 2017-11-29 12:24
pytanie o drzewostan

Drodzy Radni
W jakiej formie możecie przeciwstawić się degradacji Puszczy Bukowej usytuowanej w południowo-wschodniej części Jeziora Barlineckiego. WYRĄBANE połacie lasu dewastują krajobraz jeziora, szczególnie źle odbierany z promenad spacerowych miasta. Jak chcemy wpłynąć na pseudo-leśników, którzy z "Parku Krajobrazowego" czynią pustynię? Jakiż to realny wpływ macie na niszczenie wizerunku miasta i okolic?
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież