Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 15 maja 2024r.   imieniny: Berta, Cecyliusz, Jan

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W jednej z miejscowości na terenie gminy Barlinek, w trakcie urodzin doszło do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. W jej trakcie jeden z nich zabrał drugiemu m.in. dokumenty w postaci dowodu osobistego i prawa jazdy. Odmówił ich oddania.

Następnie groził poszkodowanemu nożem, uderzył go także butelką w głowę. Poprzecinał pokrzywdzonemu cztery opony w samochodzie dostawczym. W wyniku podjętych czynności, policjanci KP w Barlinku zatrzymali wskazanego sprawcę zdarzenia. Odzyskano skradzione rzeczy. Za m.in. napaść i groźby karalne sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Obecnie, na wniosek policji zastosowano wobec niego dozór policyjny.

 

REKLAMA

 

Policjanci Komisariatu Policji w Barlinku zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który w miejscowości Krzynka kierując samochodem osobowym ford fiesta uderzył w słup energetyczny.

Dzielnicowi KP w Barlinku w trakcie czynności służbowych zatrzymali na terenie miasta nietrzeźwego motorowerzystę. Kierującemu odebrano prawo jazdy.

js

 

Komentarze

-2

Guest

Cytuję Guest:
a o tym mistrzu co dziś na Gt skasował lampe światła i o mało nie przejechał dzieci co szły do szkoły nikt nie napisze na tych światłach powinny być kamery a mandaciki by sie sypały same


jakby były kamery to widać byłoby kto rzeczywiście ponosi winę i że nie było żadnych dzieci w chwili wypadku

Guest

Cytuję Zdzichu:
Całe szczęście że nikogo w pobliżu nie było. A jeszcze ten "mistrzunio" "lekko" dodał gazu bo oczywiście zdąże na wczesne czerwone...mam nadzieję że ustalono winę kierowcy renault


Akurat winny okazał się drugi kierowca i przyznał się do winy. Częściową winę ponoszą też zaparowane szyby w samochodzie sprawcy
-1

Mądrala31

Guest wyobraźnie masz niesamowicie rozwiniętą szkoda, że informacje z *** !
„Mistrzu” był poszkodowanym w tej kolizji a nie sprawcą. Facet, który jechał z kombatantów w stronę Gt wymusił pierwszeństwo skręcając w lewo. Na szczęście NIE SZEDŁ W TYM CZASIE ŻADEN PIESZY ! Sprawca wypadku przyznał się do winy co na miejscu zdarzenia było nawet dla świadków oczywistą oczywistością. I szczęście w tym nieszczęściu, ze NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO !
Pomysl dwa razy zanim ponownie użyjesz swojej wyobraźni !
+3

tunia

Cytuję Marceli:
tunia - skąd wywlokłaś tego typu cytaty? Chyba coś koloryzujesz - wszak konie tyle lat nie żyją. No i chyba masz na myśli sygnalizację świetlną a nie lamki uliczne, co?

No pisałeś wtedy w temacie sygnalizacji na górnym tarasie. A czy za Twojej młodości były lampy uliczne w Barlinku, to nie wiem. Może piszemy o powojennym Barlinku? Nie wiem w jakich latach byłeś młody. O co Ci chodzi z wiekiem koni? BTW wnuki akceptują Twoje poglądy?
-4

Marceli

tunia - skąd wywlokłaś tego typu cytaty? Chyba coś koloryzujesz - wszak konie tyle lat nie żyją. No i chyba masz na myśli sygnalizację świetlną a nie lamki uliczne, co?
+10

tunia

Przypomniało mi sie, jak kiedyś w tym temacie wypowiedział się użytkownik Marceli. Za jego młodości, za komuny, w całym Barlinku świateł nie było, a wypadków było mniej, a kierowcy ostrożniejsi. Pijani byli tylko na wozach, które prowadziły konie tak mądre, że same znały drogę do domu. A pijany woźnica spał. Myślę, że takie złote myśli powinny być gdzieś zapisywane i raz w miesiącu powinien być artykuł poświęcony najśmieszniejszym komentarzom.
+12

Zdzichu

Całe szczęście że nikogo w pobliżu nie było. A jeszcze ten "mistrzunio" "lekko" dodał gazu bo oczywiście zdąże na wczesne czerwone...mam nadzieję że ustalono winę kierowcy renault

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież