Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 15 maja 2024r.   imieniny: Berta, Cecyliusz, Jan

Reklama

Sodaspeed

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (1)

12 kwietnia ok. godz. 6:30, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali zgłoszenie o wypadku w miejscowości Moczkowo. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego Volkswagen Passat z sarną, która wybiegła z lasu na drogę.

W wyniku zdarzenia, auto dachowało i zatrzymało się w rowie. Passatem podróżowało dwóch mężczyzn, jednak nic poważnego im się nie stało i po przebadaniu przez ratowników, odmówili przewiezienia do szpitala. Sarna nie przeżyła wypadku.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, dwa z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Myśliborzu, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję. Dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia, wyjaśniać będzie policja. 

monikary 

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze

+2

Guest

Kolizja miała miejsce poza wyznaczonym terenem oznakowanym o możliwości migrowania zwierząt. Pokrzywdzony kierowca możne ubiegać się o odszkodowanie od lasów.
+4

Guest

Cytuję Guest:
nie piszcie mi tu o predkosciach, akurat ja jechalem za tym autem i wiem ze nie jechali szybciej jak 80 km/h po calym zdarzeniu gdy sie zatrzymalem na poboczu zeby udzielic pomocy i powiadomic sluzby ratunkowe to minelo nas ok 5 aut i nikt sie nie zatrzymal,znieczulica ludzka nie zna granic !!!

Skoro Pan wzywał odpowiednie służby to po co mieli zatrzymać się Ci kierowcy??? Żeby blokować ruch i stwarzać zagrożenie??? Czy może żeby zrobić sobie fotki z tego zdarzenia??
+2

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Myśliwi ostrzelają ostoję a zwierzyna ucieka tam gdzie nie powinna, czyli na jezdnię, lub ilość zwierząt przerasta możliwości odstrzałów.


zeby nie mysliwi to bys dzwonil na policje ze dziki cie chca zjesc

Wystarczy zatrzymać się na chwilę w lesie na trasie Barlinek Gorzów wczesnym ranem lub wieczorem i posłuchać wystrzały z broni a wnioski same się nasuwają. Ograniczenie prędkości na tej trasie do minimum bardzo wskazane.
+4

Guest

Cytuję Guest:
Myśliwi ostrzelają ostoję a zwierzyna ucieka tam gdzie nie powinna, czyli na jezdnię, lub ilość zwierząt przerasta możliwości odstrzałów.


zeby nie mysliwi to bys dzwonil na policje ze dziki cie chca zjesc
+10

Guest

nie piszcie mi tu o predkosciach, akurat ja jechalem za tym autem i wiem ze nie jechali szybciej jak 80 km/h po calym zdarzeniu gdy sie zatrzymalem na poboczu zeby udzielic pomocy i powiadomic sluzby ratunkowe to minelo nas ok 5 aut i nikt sie nie zatrzymal,znieczulica ludzka nie zna granic !!!
+2

Guest

Cytuję Guest:
Myśliwi ostrzelają ostoję a zwierzyna ucieka tam gdzie nie powinna, czyli na jezdnię, lub ilość zwierząt przerasta możliwości odstrzałów.

Hahaha to mi humor gościu poprawiłeś. Dzięki
+18

Guest

pamiętać należy, że jadąc przez las to MY jesteśmy u nich w domu. Nie odwrotnie. Zadajcie sobie pytanie z jaką prędkością pędzimy do gorzowa?
-2

Guest

Myśliwi ostrzelają ostoję a zwierzyna ucieka tam gdzie nie powinna, czyli na jezdnię, lub ilość zwierząt przerasta możliwości odstrzałów.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież