Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 wtorek 14 maja 2024r.   imieniny: Bonifacy, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
NA MYŚLIBORSKIEJ NOGA Z GAZU

Dziś 15 grudnia, rozpoczęły się prace remontowe przy ul. Myśliborskiej. Chodzi o ok. 400m jezdni, która jest już w tak fatalnym stanie, że konieczna jest naprawa. Zakres prowadzonych tam prac, objętych umową z wykonawcą to: wykonanie frezowania (wyrównania), oczyszczenie nawierzchni bitumicznej, skropienie emulsją asfaltową oraz ułożenie warstwy ścieralnej z masy asfaltowo-betonowej.

 

REKLAMA

 

 Jak powiedziała naszej redakcji Magdalena Jodko Naczelnik Wydziału Dróg Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, koszt tego zadania to 143 356,50 zł brutto a zakończenie prac zaplanowano na 18 grudnia.

Dzisiejszego dnia na wspomnianym odcinku, rozpoczęło się zrywanie nawierzchni. Ruch odbywa się wahadłowo. Prosimy więc kierowców o zachowanie ostrożności.

 

M. Przybylska

 

barlinek

 

 

 

Komentarze

Guest

Lepiej było jeździć po tych dziurach ?
A przez przejsc dla pieszych można spokojnie i z rozwagą przejść. Wystarczy tylko stanac i poczekać aż któreś z aut się zatrzyma a nie wchodzić na pasy :) Zresztą tam też dużo ludzi nie przechodzi.

Guest

Cytuję Guest:
To są te szumnie nazwane inwestycje. Nowa jakość i dobra zmiana.

Nie no pewnie lepiej się po dziurach i wybojach jeździ a ile to dróg za poprzedniej ekipy oddano ho ho któż to wie ?? Może święty Mikołaj :lol:
+2

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Na parę lat starczy,potem znowu remont przez korzenie drzew

wyciąć drzewa bo się beton podnosi!!! Co za kretynizm, a poważnie to ciekaw jestem czy studzienki w tym miejscy będą dalej 20cm poniżej asfaltu czy może znajdzie się w Powiecie taki fachowiec, który będzie potrafił studzienki i asfalt położyć w jednej płaszczyźnie. To jest moje świąteczne marzenie. Wiem, że dużo wymagam, łatwiej życzyć sobie wycieczki na księżyc.

Kiedyś ludzie jeździli wozami które ciągły konie i wtedy drzewa dawały cień przy drodze.Teraz kiedy tymi drogami przejeżdżają auta wyposażone w klimatyzację to do czego one są potrzebne przy samej drodze?Nie dość ,że niszczą nawierzchnię i dłużej w zimie droga jest zaśnieżona oraz oblodzona a na dodatek można jeszcze przyłożyć w to drzewo więc sadzenie przy samej drodze nie ma kompletnie swojego uzasadnienia.Drzewa tak ale nie przy drodze.
-8

majkelomk1

Teraz szaleńcy będą jeździć po 100km/h. Wcześniej z powodu nierówności można było przejść bezpiecznie przez przejście dla pieszych. Czy ktoś pomyślał o progach czy będzie to nowy odcinek "obwodnicy " . Jak dojdzie do tragedii zaczną się dywagacje na temat bezpieczeństwa.
+6

Guest

A kiedy będzie zaprezentowany projekt II-go etapu obwodnicy? Wg terminów, wszystko powinno być gotowe do 30 listopada, łącznie z pozwoleniami.
+17

Guest

Cytuję Guest:
Na parę lat starczy,potem znowu remont przez korzenie drzew

wyciąć drzewa bo się beton podnosi!!! Co za kretynizm, a poważnie to ciekaw jestem czy studzienki w tym miejscy będą dalej 20cm poniżej asfaltu czy może znajdzie się w Powiecie taki fachowiec, który będzie potrafił studzienki i asfalt położyć w jednej płaszczyźnie. To jest moje świąteczne marzenie. Wiem, że dużo wymagam, łatwiej życzyć sobie wycieczki na księżyc.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież