poniedziałek 29 kwietnia 2024r.   imieniny: Angelina, Augustyn, Bogusław

2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (6)
PUNKTY ZOSTAJĄ W BARLINKU

Czasem słońce, czasem deszcz – w takiej aurze CRS radzi sobie znakomicie. 21 maja, Pogoń Barlinek podejmowała drużynę Morzycko Moryń. Na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego padły dwa gole i oba dla podopiecznych Michała Diakowa. Zdobywcą pierwszej bramki, już w 2 minucie meczu, był Łukasz Gieniec.

Ten sam zawodnik podniósł poprzeczkę w 33 minucie i tym samym ustanowił wynik dzisiejszego spotkania. CRS Pogoń Barlinek – Morzycko Moryń 2:0. Mecz komentował Jarosław Bednarek. Dziś też o godz. 11.00, na boisko wyszli Juniorzy Młodsi Pogoni Barlinek. Drużyna trenera Sławomira Króla wygrała z zespołem Salos II Szczecin 3:0, a to za sprawą walkowera. Goście nie przyjechali do Barlinka na mecz.

28 maja CRS zagra na wyjeździe z Sokołem Pyrzyce. Kolejny mecz w Barlinku, odbędzie się w Dzień Dziecka 01 czerwca o godz. 18.00. Wówczas zagramy z Arkonią Szczecin. Już dziś zapraszamy Państwa do aktywnego kibicowania.