Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 3 maja 2024r.   imieniny: Aleksander, Maria, Mariola

Reklama

A A A
2.2307692307692 1 1 1 1 1 Ocena 2.23 (13)
O SZPITALU NA SESJI

W jednym z ostatnich punktów sesji barlineckiej Rady Miejskiej, która obyła się 30 listopada br., po czterech godzinach czekania, głos zabrał mieszkaniec Barlinka, Mirosław Przyborowski.

 

REKLAMA

 

Poruszył jakże ważny dla wszystkich temat, temat Szpitala Barlinek sp. z o.o. Mówił m.in. o nadzorze właścicielskim nad szpitalem. Podkreślał, że odpowiedzialność za szpital ponosi m.in. burmistrz Dariusz Zieliński. Wskazywał, że nie ma tam ani kontrolera, ani audytora wewnątrz szpitala, który by cokolwiek kontrolował. Mówił także o finansach placówki.

Odpowiadając, burmistrz Dariusz Zieliński mówił, że szpital funkcjonuje i funkcjonować będzie. Skierował słowa podziękowania dla prezes szpitala i pracowników, że spółka funkcjonuje. A to, co wydarzyło się w czerwcu, uznał za zamach na funkcjonowanie lecznicy. Jednocześnie podkreślił, że na 2024 rok, gmina przeznaczyła dla szpitala 3 mln zł.

Całe wystąpienie Mirosława Przyborowskiego, burmistrza Dariusza Zielińskiego w materiale filmowym, od 20 minuty jego trwania.

 

Jacek Słomka

 

 

 

Komentarze

+12

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Mam nadzieję, że pan Przyborowski będzie startował na burmistrza, bo innego poważnego kandydata nie widzę.

Widzę tego pana na stanowisku prezesa szpitala! Odpowiednia osoba na to stanowisko!

Ja również widzę tego pana na tym stanowisku. Ma ogromną wiedzę. Czy nikt tego w ratuszu nie widzi i czy człowiek musiał czekać cztery godziny na zabranie głosu, bo inni wstydzili się, że tak naprawdę nie mają nic konkretnego do powiedzenia? Wiedza i zaangażowanie tego pana budzą podziw.

Mam wrażenie a raczej pewność, że kazano czekać panu Przyborowskiemu na zabranie głosu aż cztery godziny dlatego iż boją się, że ludzie usłyszą prawdę z ust tego pana. Włodarz wraz z większością radnych robią wszystko aby problem zamieść pod dywan i to już dłuższy czas!!!
+10

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Mam nadzieję, że pan Przyborowski będzie startował na burmistrza, bo innego poważnego kandydata nie widzę.

Widzę tego pana na stanowisku prezesa szpitala! Odpowiednia osoba na to stanowisko!

Ja również widzę tego pana na tym stanowisku. Ma ogromną wiedzę. Czy nikt tego w ratuszu nie widzi i czy człowiek musiał czekać cztery godziny na zabranie głosu, bo inni wstydzili się, że tak naprawdę nie mają nic konkretnego do powiedzenia? Wiedza i zaangażowanie tego pana budzą podziw.
+9

Guest

Cytuję Guest:
Mam nadzieję, że pan Przyborowski będzie startował na burmistrza, bo innego poważnego kandydata nie widzę.

Widzę tego pana na stanowisku prezesa szpitala! Odpowiednia osoba na to stanowisko!
+34

Guest

Podejście burmistrza dotyczące szpitala jest karygodne!!! Ile jeszcze musi zostać powiedziane, ile problemów dotyczących szpitala nagłośnione, żeby osoba której mieszkańcy w większości zaufali zauważyła problem!!! Przecież ten szpital tonie i to od dawna! A może komuś właśnie na tym zależy? Jedno jest pewne, kolejne pieniądze przeznaczone na szpital bez żadnej kontroli to tak jakby zostały wyrzucone w błoto!! Wielkie brawa i szacunek dla pana Przyborowskiego!! Oj żeby burmistrzowi tak zależało na szpitalu jak temu panu - może naiwnie, ale tego życzę nam wszystkim !!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież