Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 18 maja 2024r.   imieniny: Aleksandra, Alicja, Eryk

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Strach tam przychodzić

Pisze do waszej redakcji, bo tak naprawdę zupełnie nie wiem co innego mogłabym zrobić. Ostatnie dwa weekendy spędziłam w Barlinku. Wieczorami jak za starych czasów przesiadywałam ze znajomymi na „delcie”. Niestety jednak delta już nie jest taka jak kiedyś. Wielkie nie kryjące się ani trochę chlejące bandy, notoryczne burdy i krzyki.

Do tego po prostu komiczne interwencje policji, która po ogromie rzucanych w ich kierunku obelg, picia alkoholu w miejscu publicznym, burd, wandalizmowi i bałaganieniu nie robi nic. Ku uciesze wszystkich zgromadzonych funkcjonariusze odchodzą ze spuszczonymi głowami w akompaniamencie kibolskich przyśpiewek domyślacie się pewnie jakiej treści. No kurcze jakiś porządek musi być! Ja rozumiem popijawy w parku, ale kurczę przy fajnej atmosferze. Strach tam przychodzić.

REKLAMA

Do tego to z czym spotkałam się w minioną sobotę, po prostu mnie przerosło. Pierwszy raz na własne oczy widziałam jawną dyskryminacje i tak wielką agresje do obcokrajowców. Grupa chłopców (bo ciężko ich nazwać mężczyznami) około 21-22 lat zaatakowała dwóch bogu ducha winnych Ukraińców przechadzających się po parku. Ludzie co się dzieje z tym miastem i z tymi ludźmi?! Do tego wszystkiego gdzie jest policja kiedy faktycznie by się przydała. Przecież tam podobno jest monitoring? Coś z tego w ogóle wynika? Nie wydaje mi się.

Proszę o jakąś reakcję, może ludzie którzy przeczytają mało pochlebny artykuł na temat takiego zachowania zrozumieją, że to nie jest ani fajne ani dobre. Może też władze miasta zastanowią się nad pokojowym rozwiązaniem tego problemu. Skupią się w końcu na ludziach młodych.

Delta
[Dane personalne do wiadomości redakcji]

CZY TERAZ BĘDZIE BEZPIECZNIEJ? >>>  

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież