pldaenfrdeuk

 środa 21 listopada 2018r.   imieniny: Janusz, Konrad, Wiesław

Reklama

barlinek

Barlineckie Morsy, serdecznie zapraszają mieszkańców Barlinka, na rozpoczęcie sezonu morsowania w Jeziorze Barlineckim. 11 listopada, godz. 13.00, Przystań Żeglarska „Sztorm”. Rozpocznij z nami sezon oraz uczcij kąpielą 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

 

 

Zachęcamy wszystkich Państwa do spróbowania swych sił w morsowaniu, choćby dla poprawy własnego samopoczucia. Ale jeśli boisz się pływać, przyjdź, opowiemy Ci jakie korzyści czerpiemy z morsowania a być może dołączysz do nas jeszcze w tym sezonie.  

 

REKLAMA

Mamy własną przebieralnię, gdzie możecie się spokojnie przebrać (mile widziane ciekawe stroje związane ze 100-leciem niepodległości) a po wspólnym pływaniu, zapraszamy na grillowanie i ciepłe napoje.

Serdecznie zapraszamy.

Barlineckie Morsy

 

barlinek

 

Komentarze  

+1 #16 Psuj 2018-11-10 11:17
Najmłodszy morsik, ten na zdjęciu, ma aktualnie 7 lat. W niedzielę też będzie. Zapraszam wszystkich, może ktoś wytrzyma w wodzie dłużej niż on? :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #15 TBM58 2018-11-09 16:43
Cytuję Guest:
Cytuję TBM58:
To najdorodniejszy gatunek ssaków występujący sezonowo w naszym Morzu Barlineckim.I nie ma się co czepiać języka,bo jest to język dostepny tylko w takiej wilgotności i temperaturach.Czekamy na film o naszych ssakach na kanale Discovery.

No pewnie,że nie bluzgajmy wszędzie przecież kto nam zabroni?Wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść.Wystarczy przejść się po ulicy i przysłuchać jak młodzież jak i dorośli prowadzi rozmowę używając kilku wiadomych słów.Czy to można nazwać rozwojem ?No dobra koniec tych rozważań Morsy na start i 3mam Was za słowo:)

Wejdż do wody w takich warunkach a zobaczymy jakiego języka Będziesz używać.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #14 Guest 2018-11-09 12:07
Jak brzmi rodzaj żeński rzeczownika mors? Morsica?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #13 Guest 2018-11-08 18:38
Cytuję TBM58:
To najdorodniejszy gatunek ssaków występujący sezonowo w naszym Morzu Barlineckim.I nie ma się co czepiać języka,bo jest to język dostepny tylko w takiej wilgotności i temperaturach.Czekamy na film o naszych ssakach na kanale Discovery.

No pewnie,że nie bluzgajmy wszędzie przecież kto nam zabroni?Wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść.Wystarczy przejść się po ulicy i przysłuchać jak młodzież jak i dorośli prowadzi rozmowę używając kilku wiadomych słów.Czy to można nazwać rozwojem ?No dobra koniec tych rozważań Morsy na start i 3mam Was za słowo:)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #12 restor 2018-11-08 15:32
Dobra dobra proszę bez kłótni :) my tu gadu gadu a niedziela wkoncu już za 3 dni :) :) zapraszamy każdego ✌️✌️
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #11 Guest 2018-11-08 11:08
Cytuję Guest:
Cytuję Luna:
Najbardziej intrygujący jest Mors stojący w drugiem rzędzie. Ten... zdaje się bez kąpielówek. ;)
Od razu widać, że to rasowy Mors. ;)

Proponuje udać się do najbliższego okulisty. Po takiej wizycie będziesz widział wszystkich w kąpielówkach!

Po co zaraz wysyłasz człowieka do okulisty?
Więcej tolerancji. Mors-naturysta to nie koniec świata. :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #10 Guest 2018-11-08 05:17
Cytuję Luna:
Najbardziej intrygujący jest Mors stojący w drugiem rzędzie. Ten... zdaje się bez kąpielówek. ;)
Od razu widać, że to rasowy Mors. ;)

Proponuje udać się do najbliższego okulisty. Po takiej wizycie będziesz widział wszystkich w kąpielówkach!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #9 TBM58 2018-11-07 21:36
To najdorodniejszy gatunek ssaków występujący sezonowo w naszym Morzu Barlineckim.I nie ma się co czepiać języka,bo jest to język dostepny tylko w takiej wilgotności i temperaturach.Czekamy na film o naszych ssakach na kanale Discovery.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-8 #8 Guest 2018-11-07 19:40
wszyscy o morsach a pani morsowa to co ????
Cytować | Zgłoś administratorowi
-9 #7 Luna 2018-11-07 16:00
Najbardziej intrygujący jest Mors stojący w drugiem rzędzie. Ten... zdaje się bez kąpielówek. ;)
Od razu widać, że to rasowy Mors. ;)
Cytować | Zgłoś administratorowi