pldaenfrdeuk

 środa 22 maja 2019r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Kolejne spotkanie przed własną publicznością zagrają piłkarze Centrum Rozwoju Sportu. W najbliższą sobotę 16 marca na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, podejmować będą rywala za miedzy Kłosa Pełczyce.

Na inaugurację rundy wiosennej zawodnicy trenera Michała Diakowa zremisowali przed tygodniem z Polonią Giżyn 1:1, a bramkę dającą jeden punkt naszemu zespołowi strzelił Kamil Dydyna. Lepiej rozgrywki A klasowe rozpoczęli nasi sobotni rywale, bo pokonali tydzień temu na własnym obiekcie zawsze groźną Stal Lipiany 4-2 i awansowali na piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów. Nasz zespół po rozegraniu 16 spotkań zajmuje miejsce 10 z 21 punktami na koncie. 

REKLAMA

Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w sobotę 16 marca o godzinie 14.00. Piłkarze CRS-u jak zawsze liczą na wsparcie swoich kibiców i gorący doping.

Serdecznie zapraszamy!

jarbed

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież