pldaenfrdeuk

 środa 22 maja 2019r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

A A A
4.25 1 1 1 1 1 Ocena 4.25 (4)

15 marca w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury odbyła się gala podsumowująca projekt „Równi Choć Różni”. Projekt zorganizowany przez grupę licealistek ma na celu szerzenie równości i tolerancji wobec odmienności. Wszystko za sprawą ogólnopolskiej akcji „Zwolnieni z teorii”, której zadaniem było zachęcenie młodzieży do organizacji projektów, które zmienią nasze otoczenie.

W części artystycznej choreografie taneczne zaprezentował Feeling Dance Group, Szkoła Tańca Orientalnego „Aisha” oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku wpisując się tym samym w idee projektu, pokazując że tańczyć można bez względu na wiek. Nie zabrakło również występów wokalnych, o które zadbały Kaja Gaber oraz Maria Triff.

REKLAMA

W foyer sali widowiskowej każdy mógł skonsultować się z wolontariuszkami z DKMS i zostać potencjalnym dawcą szpiku. Oprócz tego na wszystkich czekał słodki poczęstunek, wata cukrowa, balony oraz animacje przygotowane przez Dom Kultury z Pełczyc i Niepubliczną Szkołę Podstawową „Radosna”. 

Mati

Foto: Jacek Słomka

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+1 # Guest 2019-03-16 22:02
To nie ważne kto komu przygotował animację liczy się cel dla którego to wszystko powstało:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2019-03-16 19:34
Dom kultury z Pełczyc przygotował animacje dla domu kultury z Barlinka... Ktoś się musi uczyć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież