czwartek 30 marca 2017r.   imieniny: Amelia, Aniela, Jan
barlinek

20 marca przez kilka godzin całkowicie zablokowana była droga między Barlinkiem a Rychnowem. Po godz. 11.30 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku otrzymali wezwanie do wypadku samochodu dostawczego przewożącego artykuły spożywcze.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że auto leży na boku w poprzek drogi, całkowicie ją tarasując. Dodatkowo cały ładunek znajdujący się w samochodzie, rozsypał się na jezdnię. Wyciekły również płyny eksploatacyjne i paliwo. Kierowcy nic poważnego się nie stało.

REKLAMA

Jak na razie nie są znane przyczyny zdarzenia, jednak tuż przed przewróceniem się samochodu, uderzył on w drzewo i zahaczył o kolejne. Na miejsce zadysponowano strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, JRG z Myśliborza i Policję z Ruchu Drogowego.

monikary

Foto: OSP Barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież