pldaenfrdeuk

 środa 19 grudnia 2018r.   imieniny: Abraham, Beniamin, Dariusz

Szukaj ogłoszenia

Operator - Praca Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

Kontakt 693338717
monika.wyrebska@barlinek.com.pl
Dodane 2018-10-10 10:39:52

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR

Miejsce pracy: Barlinek (woj. zachodniopomorskie)

Numer ref.: OP/BIN/2018

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużym międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego, nabycie nowych doświadczeń,
  • pracę z innowacyjnymi technologiami w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przejrzysty system premiowy,
  • świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,
  • wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,
  • spotkania integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
  • cenne kontakty i znajomości.

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • ustawianie maszyn zgodnie ze zleceniem produkcyjnym i dokumentacją techniczną,
  • usuwanie drobnych awarii powstałych w procesie produkcji,
  • dbałość o stan maszyn oraz uczestnictwo w działaniach prewencyjnych i naprawczych,
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPoż.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z poziomu strony kariery lub mailowo na adres: rekrutacja@barlinek.com.pl w tytule wpisując numer referencyjny oferty.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Barlinek S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem rekrutacji w Grupie Kapitałowej Barlinek. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom Grupy Kapitałowej Barlinek oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.