pldaenfrdeuk

 środa 19 czerwca 2019r.   imieniny: Borzysław, Gerwazy, Sylweriusz

Szukaj ogłoszenia

A A A

Specjalista ds. kadrowo-płacowych PRACA

Kontakt 95 7463-543
Dodane 2019-05-22 07:17:56

Opis

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Barlinku poszukuje osoby na stanowisko

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia

Wymiar czasu pracy: pełny wymiar 8 godzin dziennie, I zmiana

Wynagrodzenie brutto: 2.500zł plus dodatek stażowy, uzależniony od wysługi lat

Zakres zadań:

Prowadzenie spraw kadrowych i płacowych pracowników młodocianych

Niezbędne wymagania:

- wykształcenie średnie

- doświadczenie zawodowe min. 1 rok

- umiejętności organizacyjne

Wymagane dokumenty:

- życiorys/ CV , list motywacyjny

- kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia

- kopie dokumentów potwierdzających staż pracy, oraz doświadczenie zawodowe

- pisemne oświadczenie o posiadaniu pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych   i  o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub   umyślne przestępstwo skarbowe

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Miejsce składania dokumentów : Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Barlinku

                                               ul. Św. Bonifacego 36, 74-320 Barlinek

termin składania dokumentów 29.05.2019r.

Dodatkowe informacje : telefon 095 7463-543